У львові  |  10.08.18  |  п'ятниця
 

У Львові буде ще один дитбудинок сімейного типу

Благодійний фонд "Діаконія" надав у безоплатне користування місту квартиру в новобудові на просп. В. Чорновола.

Сьогодні, 10 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про створення у Львові нового, п’ятого дитячого будинку сімейного типу, повідомили у прес-службі ЛМР.

За інформацією "Служби у справах дітей" Львівської міськради, в цей дитбудинок сімейного типу влаштовується на виховання та спільне проживання п’ятеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це дівчата, віком 15-17 років. У майбутньому сюди буде влаштовано до 10 дітей.

Зазначається, що в наданій квартирі є предмети та матеріали довгострокового вжитку, що дозволяє забезпечити повноцінні умови проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та матері-вихователя.

Д речі, у Львові функціонує 10 прийомних сімей, в які влаштовано 14 дітей, та 4 дитячих будинки сімейного типу, в які влаштовано 34 дітей зазначених категорій, та двоє рідних.

Станом на 1 серпня у Львові на обліку відділів у справах дітей райадміністрацій ЛМР перебуває 487 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 462 дітей охоплені сімейними формами виховання (опіка/піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу) - це 89,9% від загальної кількості дітей зазначених категорій.

Нагадаємо, Львівщина є лідером із розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах