У львові  |  10.12.17  |  неділя
 

У Львові біля туристичного автобуса з Польщі пролунав вибух

Міністерство зовнішніх справ України засудило цей акт і назвало його "спробою зірвати візит Дуди в Україну".

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Як зазначається, у момент вибуху в автобусі не було нікого, тому постраждалих немає. Це сталося ночі, 9 грудня, на кільцевій дорозі Львова на стоянці одного із готелів. Вибухом пошкоджено автобус, який здійснював екскурсійне перевезення польських туристів до Львова.

"Пустомитівська райдержадміністрація вживає всіх необхідних заходів, аби забезпечити безперешкодне повернення іноземців на Батьківщину",

- наголошується у повідомленні ОДА.

Як написав на своїй сторінці Facebook голова Львівської ОДА Олег Синютка, він розцінює цей випадок, як провокацію, однак вважає, що "розсварити український та польський народи провокаторам не вдасться".

"Сьогодні вночі трапився прикрий інцидент. Автобус, який перевозив польських туристів до Львова, пошкоджено. В унісон позиції МЗС та міністра Клімкіна засуджую дії невідомих. Вважаю, це зроблено, аби зірвати візит Президента Польщі до України та внести розлад у стосунки між сусідами",

- написав Синютка.

Правоохоронці, які прибули на місце події встановили, що в ніч з 9 на 10 грудня, невідомі пошкодили зовнішню обшивку багажного відділення та бокове скло автобуса MAN. Постраждалих внаслідок події немає.

Наразі, у Львівській ОДА та Нацполіції відмовляються повідомляти, яких саме пошкоджень зазнав польський туристичний автобус і за якою правовою кваліфікацією розглядається питання про відкриття кримінального провадження.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...