У львові  |  21.10.19  |  понеділок
 

У Львові активісти “закоптили” російське консульство

Сьогодні, 21 жовтня, під стінами Генерального консульства РФ у Львові відбулася акція, присвячена вбивству Миколою Лемиком радянського консула у Львові у 1933 р. як помста за Голодомор.

Два десятки націоналістів під стінами російського консульства у Львові прийшли нагадати історію. 21 жовтня 1933 року член ОУН Микола Лемик вбив начальника канцелярії консуляту СРСР у Львові Алєксєя Майлова на знак протесту проти штучно організованого радянською владою Голодомору в Україні 1932–1933 рр. Таким чином активісти хочуть нагадати про те, що львів’яни не бояться радикальних дій для захисту інтересів своєї держави. Також нагадування про те, що завдяки вчинку Миколи Лемика світ більше дізнався про страшні події, які мали місце в Україні у 1932-1933 роках.

«Не обов’язково когось вбивати. Бачите якогось шовініста, бийте в рило. Щоб просилися виїхати звідси у Росію»,

– сказав один з активістів.

Молоді люди розгорнули великий плакат із зображенням Миколи Лемика і підписали його: «I’ll be back (я повернуся)». Крім цього, тримали у руках написи: «Астахов, пам’ятай долю Майлова», «Московські свині вимітайтеся зі Львова», «Лемик у кожному з нас».

Також люди вигукували такі кричалки як: «русскі свині геть зі Львова», «Чемодан. Вокзал. Росія».

У кінці акції відбулося фаєршоу, через яке все подвір’я консульства огорнув дим. На завершення, у пам’ять про Миколу Лемика, активісти заспівали Гімн України.

У Львові активісти “закоптили” російське консульство. Фото: "Діло".

 

У Львові активісти “закоптили” російське консульство. Фото: "Діло".

 

Про це повідомляє 4studio.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах