У львові  |  26.03.20  |  четвер
 

У Львівському лабораторному центрі почали роботу з китайськими тест-системами

Лабораторний центр у Львові вже провів верифікацію китайських тест-систем і докупив усі необхідні розхідні матеріали. Відтак, фахівці центру уже розпочали дослідження на предмет наявності коронавірусу в пацієнтів із Львівщини.

Про це сьогодні, 26 березня, розповів директор ДУ “Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” Роман Павлів.

Обладнання, що є у розпорядженні центру, підходить для роботи із китайськими системами, а для остаточних результатів на дослідження знадобиться трохи менш як добу.

«Увесь зібраний матеріал від пацієнтів у нас є, однак ми його тепер не відправлятимемо до Києва, а досліджуватимемо самі. У розпорядженні наших фахівців понад дві тисячі тестів, а по мірі їх використання, надходитимуть нові»,

— зазначив Павлів.

Керівник лабораторного центру також наголосив, що ні експрес-тести, ні тести, зроблені методом ПЛР, жодним чином не впливають на ведення пацієнта та якість його лікування. Адже специфічного лікування хворих на COVID-19 досі немає, тож хворобу лікують залежно від симптомів.

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (3) перегляди: 620

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах