У львові  |  12.06.19  |  середа
 

У львівському аеропорті відкриють базу Wizz Air

У міжнародному аеропорті "Львів" імені Данила Галицького очікують відкриття бази Wizz Air у наступному літньому сезоні.

Про це повідомила гендиректор аеропорту Тетяна Романовська.

Ця новина стала підсумком відвідування форуму Connect, який проходив на італійському острові Сардинія в Кальярі.

"Тільки тоді отримаємо нові цікаві європейські напрямки. Компанія інформує, що на даний момент всі можливі напрямки вже обрані, тому що вони виконуються з базових аеропортів", - сказала керівник аеропорту.

Наступним кроком для розвитку Львова, як поділилася подробицями переговорів з лоу-костом Тетяна Романовська, є лише прийняття рішення про базування.

За словами Романовської, в зимовому сезоні 2019-2020 років Wizz Air збільшить частоту польотів до Львова за існуючими напрямками на 10 рейсів в тиждень в порівнянні з минулим сезоном.

Також Тетяна Романовська відзначила популярність нового прямого рейсу airBaltic в Ригу, який був відкритий 1 квітня. Він, зі слів керівника аеропорту, має добре завантаження, що становить 70-80%, з огляду на що Тетяна Романовська  попросила не припиняти польоти по цьому маршруті в зимовий сезон.

У зв'язку зі збільшенням польотів, і разом з ними зростаючою кількістю пасажирів, львіввський аеропорт приступив до підготовки старого терміналу для обслуговування внутрішніх і чартерних рейсів.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 697

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах