У львові  |  20.09.18  |  четвер
 

У Львівській облраді заборонили публічно співати російські пісні

У вівторок, 18 вересня, Львівська облрада прийняла рішення встановити мораторій на російськомовні пісні.

Про це пише Кореспондент. 

За введення заборони на публічне використання російськомовного культурного продукту проголосувало 57 депутатів облради з 43 необхідних. У Львівській облраді закликали органи місцевого самоврядування прийняти цей мораторій до припинення російської окупації.

"Встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Львівської області до моменту повного припинення окупації території України",

- йдеться в рішенні.

На мораторій вже відгукнулися посли Англії і Канади. Вони розкритикували таке рішення Львівської облради, написавши про це у Twitter.

"Прийнята у Львівській області заборона в сформульованому вигляді недалека, дискримінаційна і просто безглузда. І я кажу це як носій мови, української мови в діаспорі та послідовний захисник затвердження культурного продукту на цій мові, але також і різноманітності"

- пише посол Канади Роман Ващук.

Такої ж позиції дотримується англійський посол Джудіт Гоф.

"Не можу не погодитися. Львівська область, ти можеш бути краще, ніж зараз демонструєш. (Це я говорю як фанат і людина, що вивчає і українську, і російську мови)"

- зазначила Гоф.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах