У львові  |  08.11.18  |  четвер
 

У 15-ти львівських будинках встановлять підйомники для інвалідів

Спеціальні підйомники будуть встановлені у 15 будинках, де проживають інваліди-колясочники та незрячі.

Про це повідомили на сесії міськради, сьогодні, 8 листопада. 

Мерія планує обладнати такими підйомниками всі будинки, де проживають інваліди. До цього в під'їздах на все місто було встановлено лише кілька таких пристроїв.

Ставити ескалатори будуть за таким принципом: якщо в будинку є ліфт, то його обов'язково будуть проводити до першого поверху, а якщо немає - спеціальні підйомники встановлять прямо до квартири інваліда.

У 2019 році мерія планує закупити пристрої принаймні у 15 будинків, в першу чергу мова йде про під'їзди, де проживає найбільше інвалідів, а саме за адресами: вул. С. Гавришкевича, 5/3, Заводська,17, Замарстинівська, 24/8, І. Кавалерідзе, 17/83, Купальська, 13б, Академіка Р. Кучера, 26, Лесі Українки, 33/4, Личаківська, 162/5 14, І. Миколайчука, 30/11, Роксоляни, 59-а/5, Студинського, 12 Г. Хоткевича, 60, просп. Червоної Калини, 104, вул. Т. Шевченка, 338, під’їзд 3, Т. Шевченка, 400, під’їзд 2. 

Також мерія запустила спеціальну програму з обміну квартир, за якою інвалідам поступатимуться житлоплощею на першому поверсі. Усі угоди за цією програмою повинен оформляти нотаріус, якого повністю оплатить держава.

Для реалізації всіх програм з установки пандусів та ексалаторів при кожній районній адміністрації буде створено моніторингова група, яка вестиме облік інвалідів у кожному районі і повідомлятиме про тих, хто потребує допомоги. 

Нагадаємо, що із бюджету Львова виділять гроші на реставрацію вікон будинків. З 2019 року Львівська міськрада планує виділяти кошти для реставрації вікон у будинках, які є культурною спадщиною міста.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах