У львові  |  29.10.21  |  п'ятниця
 

«Молитися онлайн, ікони не цілувати, на кладовища не ходити»

Рада Церков міста Львова надала рекомендації священнослужителям та мирянам усіх конфесій про поведінку у червоній зоні карантину.

Зважаючи на стрімке поширення Covid-19, Львів переходить у «червону» зону карантину. Відтак, Рада Церков міста Львова надала рекомендації священнослужителям та мирянам усіх конфесій. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Сьогодні відбулося засідання Ради Церков, яка рекомендувала, щоб люди були вдома і на Службі Божій були присутні онлайн. Якщо все-таки хтось йде до церкви, то рекомендовані богослужіння на відкритому просторі»,

- сказав під час брифінгу мер Львова Андрій Садовий.

Зокрема, Рада Церков рекомендувала вірянам брати участь у богослужіннях у домашніх умовах – через онлайн-трансляцію. Однак якщо охочі відвідуватимуть богослужіння, то їм рекомендовано перебувати на вулиці із дотриманням фізичної

дистанції – не менше 2 м (за винятком членів однієї сім’ї, що живуть разом). Відстань між відвідувачами у храмі має бути не менше 2 м та заповненість – не більше 50% площі храму. Люди, які перебувають у храмі, повинні бути у масках.

Також Рада Церков рекомендувала сприяти тому, аби біля входу до храму не утворювались скупчення людей, а також забезпечити контрольований вхід/вихід з храму.

Шанування святинь (хреста, ікон, святих мощей) – виявляти лише через поклоніння/поклон перед ними, без цілування.

Окрім того, рекомендовано мирянам у поминальні дні (1-2 листопада) відмовитися від відвідин кладовищ.

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Коментарі (0) перегляди: 861

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e