У львові  |  27.11.19  |  середа
 

У деяких львівських трамваях пасажири можуть самостійно відчиняти та зачиняти двері

Відтепер львів'яни, які користуватимуться берлінськими вагонами, що курсують маршрутами №3 і №6, зможуть за допомогою кнопки самостійно відчиняти та зачиняти двері на відповідних зупинках.

Кнопки, натиснувши які пасажири самостійно відчинятимуть та зачинятимуть двері у трамвай, з'явилися через наближення зими та, закономірно, посутніх похолодань, повідомили у ЛКП "Львівелектротранс" 26 листопада. При температурі нижче 0 градусів, пасажири зможуть за власним бажанням відкривати двері на тій чи іншій зупинці, або не відкривати їх, якщо в цьому не буде потреби. Адже часто буває так, що двері відчиняються, хоча необов'язково, щоб хто-небудь заходив чи виходив. Тепло, у такому випадку, зникає.

Тому "Львівелектротранс" закликав львів'ян користуватися цими кнопками, які розташовані біля кожної пари дверей. Водій, що прикметно, не буде відкривати їх самостійно, це залежатиме виключно від пасажирів, які хочуть увійти або вийти. Водій вже тільки зачинятиме двері перед початком руху трамваю.

Як запевнив речник ЛКП "Львівелектротранс" Іван Бондар, все дуже просто — і записав відео з детальною інструкцією та бліц-опитуванням пасажирів.

Більшість опитаних львів'ян інновацію "зацінили", мовляв, зручно, що саме пасажири також контролюватимуть можливість входу та виходу, а не лише водій, з яким іноді трапляються конфлікти.

Однак багато хто висловив припущення, що не всім одразу буде зрозуміло, як діє цей механізм, особливо людям старшого та похилого віку. Тому питання полягає також у тому, аби максимально поширити інформацію для користувачів транспортом.

Нагадаємо, нещодавно на стінах будинку №11 по вулиці Наливайка, що недалеко біля галереї Opera Passage, під час ремонту виявили давні вивіски з написами на їдиші та польською мовою. Їх вирішили залишити.

 

Про це повідомляє 032

 

 

Коментарі (8) перегляди: 2398

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e