У львові  |  08.11.19  |  п'ятниця
 

Два міста досі без тепла: на Львівщині оголосили надзвичайну ситуацію

У Новояворівську та Новому Роздолі на Львівщині ситуацію з опалювальним сезоном визнано надзвичайною техногенного характеру.

Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Львівської ОДА.

“Ситуацію з опалювальним сезоном у Новояворівську та Новому Роздолі визнано надзвичайною техногенного характеру”,

— йдеться в повідомленні.

Відповідне рішення сьогодні, 8 листопада, прийняли у межах позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

“За результатами попередніх Комісій, які ми проводили, були дані відповідні доручення ПП „Гарант Енерго М“, які підприємство мало виконати і це дозволило б нам розпочати роботу по запуску системи теплопостачання у містах Новояворівськ та Новий Розділ. Станом на сьогодні, усі терміни вичерпані. ПП „Гарант Енерго М“ не виконало цих протокольних доручень. Підбиваючи підсумки і зважаючи на інші обставини, констатуємо, що підприємство не спроможне забезпечити роботу ТЕЦ і запустити опалювальний сезон у цих містах”,

— йдеться в повідомленні.

Відтак, ГУ ДСНС у Львівській області спільно з департаментом з питань цивільного захисту облдержадміністрації доручено підготувати відповідний пакет документів та подати його в ДСНС.

“Окрім того, Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів необхідно невідкладно розглянути можливість зміни управителя, який неналежно виконує покладені на нього завдання з управління переданими активами”,

— йдеться в повідомленні.

Про це повідомляє УНН

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах