У львові  |  19.01.18  |  п'ятниця
 

Суд заарештував двох топ-менеджерів братів Дубневичів

Національне антикорупційне бюро України підозрює їх в розкраданнях газу на суму понад 1,4 мільярда гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Солом'янський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді взяття під варту з альтернативою застави в 5 мільйонів гривень затриманому НАБУ раднику директора ТОВ "Енергія" Ігорю Кучмі.

Ще одному із затриманих - керівнику ТОВ "Енергія-Новий Розділ" Ігорю Артімко суд призначив запобіжний захід у вигляді взяття під варту з альтернативою внесення застави в 10 млн грн.

Суд також повинен визначити запобіжний захід для фіндиректора фірми "Енергія-Новий Розділ" Олега Павлишина та заступника директора підприємства Ігоря Ільківа.

За даними слідства,Ігор Кучма організував і керував схемою по заволодінню більш 300 млн кубометрів природного газу НАК "Нафтогаз України" на суму понад 1,4 млрд грн.

У свою чергу, захист Кучми заперечує будь-яку його причетність до скоєння злочину.

Звинувачення називає Кучму неформальним фактичним керівником "Енергія-Новий Розділ" та "Енергія-Новояворівськ", він повністю контролює діяльність цих підприємств.

За даними слідства, всі питання функціонування цих фірм узгоджувалися з Кучмою, без його відома ніякі рішення не приймалися.

Кучма є представником бенефіціарів власників зазначених підприємств - народних депутатів від Блоку Петра Порошенка Богдана та Ярослава Дубневичів.

Легалізація коштів, отриманих в результаті заволодіння газом, здійснювалася за допомогою "Корпорація КРТ", "Енергія-Тепловодосервіс", "Енергія-Монтажсервис" і "Енергія". Бенефіціарами всіх зазначених компаній є Дубневичі.

17 січня Кучмі вручили повідомлення про підозру за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч. 2 ст. 366. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах