У львові  |  13.03.18  |  вівторок
 

Стало відомо, коли у школах Львова вестимуть відеоспостереження

У минулому році камери відеоспостереження встановили у 15 навчальних закладах міста. Ще сім шкіл планують обладнати ними до кінця цього навчального року.

Всі інші львівські школи буде оснащено системами безпеки, коли буде проведено фінансування, зазначив мер Львова Андрій Садовий.

"Саме відеоспостереження не оберігає, проте, коли злодії бачать, що є камери, туди вже не полізуть. У Львові взагалі є величезна проблема із покаранням злочинців. Адже, коли лапають злодія, поліція везе його в суд, аби там прийняти міру запобіжного заходу, але його відпускають. Тоді злочинець знову йде красти і ситуація повторюється. Тому найбільша проблема – це відсутність покарання",

– пояснив Садовий під час відвідин школи №3.

Він також додав:

"Наше завдання полягає в тому, щоби у всіх школах міста Львова були відеокамери, адже відеоспостереження унеможливлює крадіжки".

Це підтвердила і начальник управління освіти міськради Зоряна Довганик: за її словами, у навчальних закладах, де ведеться відеоспостереження, різко зменшилася кількість крадіжок.

Нагадаємо, великий проект для забезпечення навчальних закладів Львова камерами відеоспостереження розробило управління безпеки Львова спільно з міськими ГУНП та СБУ. Вартість проекту - близько 10 мільйонів гривень. Відеокамери планують встановити також на головних заїздах у місто, головних перехрестях і кільцевих розв’язках.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах