У львові  |  21.09.18  |  п'ятниця
 

Сьогодні до Львова надійшло 200 бейбі-боксів

До Львова привезли у 9 разів менше "пакунків малюка", ніж планували.

Сьогодні, 21 вересня, у Брюховичі привезли першу партію бейбі-боксів (200 штук) у повній комплектації, яку затвердили представники Міністерства соціальної політики України. Хоча планували привезти 1800 пакунків ще на початку вересня.

За словами заступника директора департаменту соціального захисту ЛОДА Віктора Степанюка, у вівторок наступного тижня обіцяють привезти ще 400 пакунків для малюка. Хоча матері Львівської області потребують близько 1800 таких пакунків.

Вже з понеділка ці бейбі-бокси роздаватимуть матерям, які народили немовлят і виписались із пологових будинків. Для цього вони мають написати заяву на адресу департаменту соціального захисту ЛОДА. Отримати такий пакунок можна буде у відділах соцзахисту.

Після надходження більшої кількості "пакунків малюка", жителі інших міст Львівщини також зможуть їх отримати.

За попередньою інформацією, з 1 вересня 2018 року всі породіллі під час виписування з пологового будинку мали отримати 25 речей першої необхідності для малюка. Вартість одного пакунка становить 5 тисяч гривень. Такий наказ було прийнято Міністерством соціальної політики. Проте на сьогодні ще жодна матір в Україні не отримала обіцяного "пакунка малюка". 

 
 

Коментарі (6) перегляди: 1005

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах