У львові  |  11.01.19  |  п'ятниця
 

Ще одна нелегальна АЗС на Львівщині припинила своє існування

Одна з АЗС здійснювала реалізацію підакцизних товарів без відповідних дозвільних документів.

Про  це повідомляє прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

У січні 2019 року в межах операції "Акциз" на Львівщині, у  Кам’янко-Бузькому районі працівники Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області задокументували діяльність автомобільної заправної станції, на якій здійснювалась реалізація підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без належних дозвільних документів.

Загалом описано та вилучено автозаправний комплекс вартістю близько 150 тис. грн. Окрім того, було вилучено дизельне паливо, що зберігалося в резервуарі об’ємом 10 тонн, орієнтовною вартістю 300 тис. грн.

Наразі складено протокол про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП ("Порушення порядку провадження господарської діяльності"), який було скеровано у Кам’янко-Бузький районний суд Львівської області для розгляду та прийняття рішення.

Відомо, що станом на 3 грудня у Львівській області демонтували 20 незаконних АЗС. Найбільше незаконних заправок ліквідували у місті Львів, а також у Самборі, Червонограді, Стрию, Городоцькому, Жовківському, Золочівському, Пустомитівському, Старосамбірському та Стрийському районах, повідомляє ЛОДА.

Усього закрили 43 станції, окрім цього, по вісьмох відкрито кримінальні впровадження.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 985

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах