У львові  |  19.06.19  |  середа
 

Шахти на Львівщині знову запрацювали

Згідно з угодою, на підприємство надійшли кошти для зарплат гірнякам.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець з посиланням на главу профспілкового осередку шахти "Степова" Василя Семканіча.

Повідомляється, що в середу, 19 червня шахтарі державного підприємства "Львіввугілля" повністю відновили роботу після страйку.

Волинець розповів, що рада голів регіонального об'єднання Незалежної профспілки гірників України в місті Червоноград офіційно звернувся до нього, до директора ДП "Львіввугілля" Олександру Сафонову і до прокурора Львівської області Юрію Квятківський з проханням сприяти тому, щоб гірникам виплатили середній заробіток за час простою шахт.

У дописі голови профспілки йдеться про те, що згідно з угодою, на підприємство надійшли обіцяні кошти, фактично вирішене питання погашення боргів із заробітної платні гірникам за квітень. Як і обіцяли шахтарі, щойно кошти потрапили на рахунок ДП "Львіввугілля", вони приступили до роботи.

Волинець зазначає, що 18 червня, представники НПГУ відвідали центральну збагачувальну фабрику та переконались, що домовленості виконуються, вугілля з копалень ДП "Львіввугілля" відвантажується.

Наразі, за повідомленням голови РО НПГУ Віталія Оніжука, вирішується питання яким чином заплатити шахтарям під час страйку.

Нагадаємо, що 7 червня, працівники шахт "Межирічанська" та "Степна" держпідприємства "Львіввугілля" відмовилися виходити на роботу. Гірняки вимагали погасити усі заборгованості по заробітній платі.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах