У львові  |  10.03.16  |  четвер

"Шахтар" упевнено переміг "Андерлехт"

Відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи між "Шахтарем" і "Андерлехтом". Команда Луческу зуміла перемогти, хоч і пропустила необов'язковий гол у другому таймі (3:1).

"Гірники" одразу взялися за справу і чітко дали зрозуміти супернику, хто фаворит у протистоянні. Вже в першому таймі комфортну перевагу господарям поля забезпечили бразилець Тайсон і Кучер, забивши два важливі голи.

Після перерви підопічні Луческу дещо зменшили оберти, за що "пурпурово-білі" швидко покарали їх забитим м'ячем.

Однак згодом донецька команда прокинулася і знову почала створювати гострі моменти біля воріт суперника. Нападник Едуардо, який провів сьогодні чудовий матч, зумів відзначитися після кутового, значно покращивши шанси "Шахтаря" на вихід до наступної стадії.

Додамо, матч-відповідь відбудеться через тиждень – 17-го березня.