У львові  |  31.10.19  |  четвер
 

Шаччина: депутати райради просять СБУ перевірити факт заволодіння землею

На сесії Шацької районної ради депутати затвердили звернення, яке стосувалося фактів незаконного заволодіння землями сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

Питання законності виділення ГУ Держгеокадастру у Волинській області особливо привабливих земельних ділянок за межами населених пунктів на території Шацького району, за словами Сергія Карпука, голови Шацької районної ради, тягнеться ще з 2014 року.

Районна рада неодноразово скеровувала свої звернення до різноманітних служб, аби ті перевірили законність надання земель в особливо великих розмірах обласними посадовцями Держгеокадастру. Прокуратура та поліція розслідували ці факти відповідно до відкритих кримінальних проваджень, проте наразі «віз і нині там»: більшість земельних ділянок, які надавались двом-трьом особам без погодження органами місцевого самоврядування (що, за словами депутата Сергія Сидорука, є порушенням Держгеокадастром свого ж таки розпорядчого документу), уже поділені та передані у власність іншим особам, що підтверджує публічна кадастрова карта.

«Кримінальну справу було закрито, арешт із земельних ділянок зняли. Ми контактували із нашими львівськими колегами, провели роботу з юристами, встановили коло осіб, яким вдалося отримати землі в Шацькому районі, усю хронологію «подій», відстежили декларації людей, котрі отримали землю. Ці факти ми чітко вказали у своєму зверненні до Верховної Ради, Президента, НАБу та СБУ, прокуратури Волині»,

– відзначив Сергій Карпук.

Зрештою, депутати райради просять «вищестоящих» належним чином відреагувати на факти, які виклали у зверненні на майже п’ятьох аркушах та провести перевірку цих фактів, розпочати досудове розслідування за фактами, викладеними у зверненні, а про результати повідомити Шацьку райраду у встановленому законом порядку.

Про це повідомляє rayon

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах