У львові  |  17.12.19  |  вівторок
 

СБУ викрила керівництво "Львіввугілля" на махінаціях із зарплатами шахтарів

Деякі співробітники шахти отримували зарплату, коли фактично не працювали.

Співробітники Служби безпеки України викрили керівництво державних шахт "Львіввугілля" на корупційних схемах з виплатою зарплати шахтарям.

Як зазначається, держпідприємство через ці схеми щомісяця втрачало більше мільйона гривень.

"В операції булзалученийні керівники шести шахт. Вони організували залучення працівників на сторонніх роботах. Зокрема, використовували працю підлеглих в особистих цілях, а також для участі в комерційнипроєктах. Деякі робочі навіть продовжували отримувати зарплату, перебуваючи за кордоном на заробітках",

- йдеться в повідомленні.

Чиновники навмисно не відображували у звітності фактичну відсутність працівників на робочих місцях. Зате шахтарям нараховували зарплату, середній розмір якої становив до 23 тисяч гривень.

Крім цього, на території однієї з шахт також знайшли підпільний цех з виготовлення бетонних виробів та тротуарної плитки, який незаконно підключили до електромережі, яка оплачується державним коштом. Ведеться слідство.

Нагадаємо, раніше СБУ викрила схему розкрадання 20 млн гривень у Київській міській державній адміністрації. Чиновники комунального підприємства, в змові з керівництвом компанії-розробника, підробили документи про проведення приймальних випробувань.

Про це повідомляє .rbc.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах