У львові  |  19.06.17  |  понеділок
 

Садовий: Для центральної влади місто Львів не існує

Сьогодні у міській раді Львова відбулось позачергове засідання міської комісії з питань НС, під час якого наголосили на погіршенні ситуації з вивезенням сміття за останній тиждень.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

"Ситуація є не типова. Я працюю міським головою 11 років. І за той час було багато нештатних ситуацій в Україні і, зокрема, по Львову. Були буревії, були повені в Львівській області, були пожежі. І завжди в подібних ситуаціях реакція була моментальна. Мене дивує сьогоднішній стан ситуації, коли ми інформуємо Голову Верховної Ради, Президента про надзвичайну ситуацію, а отримуємо нуль офіційної реакції. Реакції нема. Таке враження, що місто Львів не існує",

- заявив міський голова Андрій Садовий.

Мер підкреслив, що правоохоронні органи вилучають документацію, викликають на допити членів комісії ТЕБ та НС, а також залякують, щоб львівські чиновники не збирались і не інформували громадськість Львова і України.

Такого в історії незалежної держави ще не було. Я такого не пригадую за 26 років. Я не знаю, як це назвати. Коли видно, що є біда, коли фізично нема куди вивозити відходи. Фізично нема куди! Коли блокують наші машини, які офіційно вивозять відходи, документи всі є. Реакції нуль. Ми сьогодні повторно інформуємо Голову Верховної ради, Президента",

- наголосив Андрій Садовий.

Як раніше повідомлялося, 15-го червня, у соціальній мережі Facebook мер Львова Андрій Садовий вирішив відповісти на слова прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Він заявив, що прем'єр не відповідає на офіційні листи щодо екологічної загрози у Львові, а лише дає поради у Facebook. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...