У львові  |  20.03.17  |  понеділок
 

Садовий: Робота комунальників на звалищі була "неперфектною"

Мер Львова Андрій Садовий не погоджується з підсумками слідства, яке не виявило слідів підпалу Грибовицького звалища, і наголошує, що трагедія сталась саме через підпал.

 "Можливо, це не так перфектно було зроблено. Ніхто не знімає відповідальності. Проблеми є, були і будуть там, де живі люди",

– сказав мер Львова.

Так він відповів на питання про "економію" комунальниками глини, якою повинні були пересипати відходи на сміттєзвалищі. 

Водночас Садовий переконує, що інвесторів на зведення сміттєпереробного заводу у Львові не було, оскільки ця справа невигідна. 

"Історія давня: у 2010-2011 роках ми мали ілюзію, що можна знайти інвестора. Ми уклали угоду з Міжнародною фінансовою корпорацією (це є підрозділ Світового банку), яка провела дослідження, провела конкурс, – ні один інвестор не подався. Знаєте чому? Тому що це невигідно. Утилізація однієї тонни відходів в Україні – це два з половиною євро. Якщо ми хочемо збудувати сучасний завод, ціна має бути від 40 до 180 євро. Тому в Україні на сьогодні немає ні одного заводу",

– зазначив Андрій Садовий. 

Крім того, мер Львова відзначив: у ті дні, коли на Грибовицькому звалищі трапився обвал, звідусіль лунали закиди, що, мовляв, міська влада не впускала інвесторів і вимагала "відкати".

"Я запитаю таке: а в яких містах ті інвестори збудували заводи? А ніде",

– додав Садовий. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...