У львові  |  19.04.21  |  понеділок
 

Родина Дубневичів продає понад 3 гектари землі у Зубрі біля Львова

Ця ділянка розташована біля кільцевої дороги Львова і стадіону «Арена Львів» на території села Зубра. Вартість продажу ділянок становить майже 1,9 млн доларів.

В оголошенні йдеться:

«Ідеальні умови для будівництва логістичного комплексу. Поряд стратегічний елемент для забезпечення легкого доїзду транспорту та швидкої доставки продукції – динамічні міжнародні транспортні магістралі. Місцезнаходження неподалік великих роздрібних мереж: гіпермаркет «Ашан», будівельний гіпермаркет «Епіцентр», будівельний супермаркет «Леокераміка», ТРЦ «King Cross Leopolis».

Про це «Наші гроші. Львів» дізналися із оголошення на платформі Olx.ua.

Власників ділянок редакція встановила завдяки прінт-скріну із Публічної кадастрової карти. Більшість із зображених ділянок належать синам Богдана і Ярослава Дубневича – Павлу та Юрію. Загалом ми встановили сім ділянок площею 3,6 га. Ці ділянки сільськогосподарського призначення вони мають у власності із 2018-2019 років.

Як зазначено в оголошенні, цільове призначення землі може бути змінене відповідно до діяльності покупця. Крім того, можливий розгляд цікавого інвестиційного проекту з підписанням довготривалого договору оренди та реалізації об’єкта нерухомості «під ключ», від розробки проектної документації – до впровадження в експлуатацію.

Раніше власниками ділянок були самі Ярослав та Богдан Дубневичі, оскільки аналогічні за площею наділи в Зубрі ми знайшли в їхніх старих деклараціях. Наприклад, Ярослав Дубневич декларував ділянки площею 0,7346 га, 0,622 га, 0,3079 га і 0,1251 га. Наділами такої ж площі тепер володіє його син Юрій Дубневич. Всі ділянки перейшли в його власність 11 листопада 2019 року.

Нагадаємо, 31 жовтня 2019 року Верховна Рада дала згоду на арешт і притягнення до кримінальної відповідальності Ярослава Дубневича. З нардепа зняли депутатську недоторканність. Тоді ж йому повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 КК (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). За даними слідства, він завдав збитків державі на понад 93 млн грн.

Богдан Дубневич зараз є головою Солонківської ОТГ.

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах