У львові  |  10.06.20  |  середа
 

Прокуратура підписала повідомлення про підозру колишньому очільнику Львівської ОДА

У вівторок, 9 червня, прокуратура підписала повідомлення про підозру ексочільнику ЛОДА. Про це повідомила головна прокурор Львівщини Ірина Діденко, на своїй сторінці у “Facebook”.

Звинувачення полягає у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (понад 7 млн грн збитків).

За версією слідства минулоріч посадовець видав розпорядження, яким передав у власність товариству земельну ділянку площею понад 15 га, розташовану за межами населеного пункту с. Стрілки, на території Бібрської міської ради, Перемишлянського району, Львівської області для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення за ціною 7 231 071 грн.

Разом з цим, на цій ділянці насправді розміщується проточне озеро понад 9 га та прибережна захисна смуга, які, відповідно до чинного законодавства, не підлягають відчуженню з державної власності.

“Водночас, готуємо позов до суду щодо повернення землі та озера у власність держави. Спільна робота прокурорів, слідчих поліції за оперативного супроводу УСБУ”,

— повідомила прокурор.

За даними ЗМІ, йдеться про ексголову Львівської ОДА — Маркіяна Мальського, який розпорядився надати ТзОВ “Узлісся” дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою біля с. Стрілки, що на Перемишлянщині.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e