У львові  |  09.08.18  |  четвер
 

Про львівську "Санта-Барбару" зніматимуть фільм

Австрійка Анна Барб’єрі приїде до Львова, щоб працювати над своїм проектом "Санта-Барбара назавжди" ("Santa Barbara Forever").

За інформацією Центру міської історії, Барб’єрі протягом двох тижнів, у серпні цьогоріч та в лютому 2019 року, перебуватиме на дослідницькій резиденції в Центрі. Вона працюватиме над  фільмом-розповіддю про зв’язок львівської "Санти-Барбари", Санти-Барбари в Каліфорнії та однойменного серіалу з 1990-х.

"У теперішній своїй роботі Анна робить особливий наголос на зв’язок архітектури, забудови і міських агломерацій з медійними і гендерними аспектами, а також на вужчих темах – процесах конструювання, деконструкції і деструкції",

- йдеться в повідомленні.

Проект "Санта-Барбара назавжди" має на меті дослідити і зобразити сихівський Зубра-центр. Цей торговий комплекс отримав народну назву "Санта-Барбара" через свою архітектурну схожість з іспанським колоніальним стилем Каліфорнії, з яким широкий загал познайомився через популярний в 1990-х роках серіал "Санта-Барбара". Історія Зубра-центру та його перейменування стане точкою відліку для вивчення питань колективної пам’яті, пам’яті 1990-х років, ідентичності та переплетення архітектури і медій.

Дослідження Барб’єрі включає аспекти із традиційної архітектурної методики, як-от креслення і створення макетів, роботу з відео, фотографією і текстами. У Львові вона працюватиме у Міському медіаархіві, а також здійснюватиме польові дослідження на Сихові.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах