У львові  |  11.02.19  |  понеділок
 

В Україні змінили правила проходження техогляду

Тепер водії повинні будуть фіксувати результат проходження огляду на лобовому склі з міткою радіочастотної ідентифікації.

Про це повідомляє головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України. 

Бланк протоколу буде видаватися суб'єктам здійснення проходження техогляду зі спеціальною радіочастотною міткою-самоклійкою ідентифікації. Згідно з пунктом 30.2 Правил дорожнього руху, власник авто буде зобов'язаний закріпити мітку в правій верхній частині вітрового скла з його внутрішньої сторони.

У Міністерстві пояснили, що нова процедура допоможе уникнути фальсифікацій даних протоколів. Вони відзначають, що контролюючим органам буде легше перевіряти, чи допущено певний транспортний засіб до участі в дорожньому русі. Інформацію з міткою-самоклійкою радіочастотної ідентифікації в найближчому майбутньому можна буде зчитувати з відстані за допомогою спеціального технічного обладнання.

Нагадаємо, що Pitbull знову закликає львів'ян подбати про безпеку на дорогах. Уже понад рік учасники Всеукраїнського проекту "Пітбуль" виявляють нетверезих водіїв і передають їх до поліції.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах