У львові  |  05.03.21  |  п'ятниця
 

Померла дрогобичанка, яка постраждала від вибуху гранати у Дрогобичі

У п’ятницю, 5 березня після численних операцій та інтенсивного лікування перестало битися серце 37-річної Наталії Здебської. Про це інформує 03244.com.ua.

Жінка дивом вижила після розриву гранати 20 лютого. Вона кілька тижнів перебувала на лікуванні у Львові в реанімації. Розрив вибухового пристрою спричинив тяжкі тілесні ушкодження у Наталії, в наслідок яких у жінки була пробити легеня, шлунок, пошкоджені інші внутрішні органи. Осколки гранати застрягли практично по всьому тілу, наробили проблем із оком. Наталія пережила кілька важких операцій. Попереду – мали бути нові операції втручання та тривала реабілітація. Однак, як повідомили рідні жінки – її серце перестало битися цієї п’ятниці. Сиротами залишилися двоє малолітніх дітей – 15-річний син та 6-річна дочка Наталії. Син Наталії Здебської – Микола навчається на першому курсі ВПУ №19 у Дрогобичі. Знайомі загиблої звертаються до усіх небайдужих – не залишити родину на одинці із горем. Лікування жінки спустошило бюджет сім’ї. Тож на похорони Наталії та на підтримку дітей – друзі та родичі оголосили збір пожертв від усіх небайдужих.

Кошти можна переказувати на банківську карточку батька Наталії – Анатолія Здебського за номером – 5168 7574 0221 0068. (Контактний номер телефону батька – 0671324746) або ж на картку сина Наталії – Миколи Череватого – 4149 4991 4674 9583.

Нагадаємо, 20 лютого, у Дрогобичі чоловік з жінкою прийшли на зустріч до своїх знайомих, під час спілкування чоловік дістав гранату, яка вибухнула у нього в руках.

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах