У львові  |  22.04.22  |  п'ятниця
 

Козицький спростував наклепи про зловживання з гуманітарною допомогою

Львівська ОВА за воєнний період не отримувала жодних гуманітарних вантажів ні від «Союзу українок», ні від інших юридичних чи фізичних осіб зі США.

Керівника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького звинуватили у причетності до розкрадання гуманітарної допомоги від представників української діаспори у США. У відповідь він заявив, що така інформація має всі ознаки фейкової атаки на керівництво області.

Про це Максим Козицький написав у фейсбуці.

«Останнім часом мають місце непоодинокі випадки поширення у засобах масової інформації та соціальних мережах неправдивих даних стосовно неналежної організації постачань і розподілу гуманітарної допомоги, яка надходить в Україну»,

– зазначив він.

Зокрема, деякі медіа оприлюднили твердження, що Максим Козицький, як начальник Львівської ОВА, може бути причетним до розкрадання гуманітарної допомоги від представників української діаспори у США.

Такий висновок журналісти зробили на підставі приватного коментаря представниці громадської організації «Союз Українок» Зоряни Боднар у соціальних мережах без наведення будь-яких фактів, результатів розслідування чи з’ясування обставин.

Щодо цього Максим Козицький офіційно заявив:

Зараз війна, і моя позиція, як і позиція президента, вимагає гостроти та чіткості. Інформація, яку поширили медіа, має всі ознаки фейкової атаки на керівництво адміністрації області.
Подані «факти» легко перевірити на неправдивість.
Львівська ОВА за весь воєнний період не отримувала жодних гуманітарних вантажів ні від ГО «Союз українок», ні від інших юридичних чи фізичних осіб зі США.
Відповідно, ні я, ні інші посадовці ЛОВА до названих гуманітарних вантажів жодного стосунку не мали і не мають. Це наводить на думку, що сюжет явно має замовний характер і є яскравим прикладом медіакілерства та маніпулювання громадською думкою.
Інформація походить від певних політичних кіл, які вже раніше завдавали очевидної шкоди Львову та Львівщині. Крім намагання завдати репутаційних збитків чинній адміністрації, звинувачення мене та посадовців ЛОВА у прямих маніпуляціях гуманітарною допомогою можуть мати і далекосяжні наслідки підривного характеру. Це з’ясують найближчим часом.
Закликаємо журналістську спільноту дати належну оцінку діям своїх «колег».
Усьому світові зрозуміло, що Львівщина є одним із найважливіших регіонів тилового забезпечення України. Дискредитація цієї ролі нашої області може мати стратегічне значення для ворога.

«Всім відомо, які зусилля та які кошти Росія витрачає на інформаційну війну. Але далеко не завжди відомо, через кого вона діє. Будьмо пильні та розумні – швидше переможемо!»

– підсумував Максим Козицький.

Нагадаємо, що голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький дозволив проведення нічних богослужінь на Великдень і скасував комендантську годину в ніч на 24-те квітня.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e