У львові  |  20.11.20  |  п'ятниця
 

Поліцейські розшукали родичів загубленої бабусі, однак ті відмовились її забирати

У четвер, 20 листопада, у Києві патрульні розшукали родичів загубленої літньої жінки, однак ті відмовились її забирати. “Бабуся нам не потрібна”, — так повідомили патрульним родичі жінки. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Києва.

Так, на службу “102” надійшло повідомлення про виявлення загубленої людини.

Прибувши на виклик, поліцейських зустрів охоронець торговельного центру. Чоловік побачив бабусю, яка довгий час блукала, була розгублена, виглядала дуже втомлено й звернувся по допомогу до поліції.

Поспілкувавшись з жінкою, патрульні дізналися, що вона родом з Житомирської області та не розуміє, як опинилась у Києві. Поліцейські зателефонували до колег з сусідньої області та з’ясували номери телефонів доньок загубленої. Бабуся раніше вже перебувала у розшуку як зникла безвісти.

Радість інспекторів була не довгою, оскільки рідні жінки заявили, що забирати її не будуть, бо вона їм не потрібна.

Літню жіночку запросили до Шевченківського відділку поліції, де її пригостили чаєм та їжею, надали необхідну допомогу.

У телефонному режимі інспектори провели бесіду з доньками, одна з яких все ж таки приїхала та забрала свою матір додому.

“Нагадуємо, що згідно з ст. 51 Конституції України повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків. Це не просто закон, а моральний обов’язок”,

— повідомляють поліцейські.

Дана ситуація знаходиться на контролі місцевого відділку поліції.

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (0) перегляди: 941

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах