У львові  |  08.11.18  |  четвер
 

Перевізники мають намір підвищити ціну на проїзд до 9 гривень

В Асоціації перевізників повідомили, що незабаром ціну на проїзд у маршрутках буде підвищено до позначки 9.2 гривні. На їхню думку, це є економічно виправданим рішенням.

Про це повідомляє депутат міської ради Ігор Зінкевич.

Голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка на прес-конференції вже вимагав підвищення цін на проїзд в автобусах до 9-ти гривень з 1-го грудня 2018 року. Він поставив ультіматум владі: або міська влада компенсує їм проїзд пільговиків з міського бюджету і городяни не відчують ніяких змін на своїй кишені, або ж просто стандартний тариф на проїзд буде підвищено до дев'яти гривень за квиток.

У дискусію вступив депутат ЛМР Ігор Зінкевич. Він вважає, що це питання вимагає ретельного розгляду, оскільки підвищення цін може призвести до соціальної напруги.

"Так, зі слів керівника Асоціації перевізників, економічно виправданий тариф на проїзд є 9,2 грн. Перевізники вимагають, щоб мерія переглянула тариф до 1 грудня. Вважаємо таке різке підвищення цині є недопустимим та безпідставним, це призведе до соціальної напруги. Цього тижня ми бачили яскравий приклад у місті Тернопіль. Ми маємо чітко прорахувати і тоді спільно з приватними перевізниками обумовити точну ціну. Вимагаємо публічних слухань щодо підвищення ціни,а також пришвидшення введення електронного квитка"

- сказав Зінкевич. 

Нагадаємо, що львів'яни вимагають не підвищувати вартість проїзду. Жителі Львова створили петицію, у якій пропонують заборонити піднімати тариф на проїзд допоки у транспорті не впровадять систему е-квитка.

А от у Києві хочуть провести молебень за низькі ціни на транспорт. Очікується, що подія відбудеться 8-го листопада в Києво-Печерській лаврі.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах