У львові  |  21.02.20  |  п'ятниця
 

Пенсіонер на Львівщині вигадав злочинну схему, за якою видурив майже 800 тис.грн

65-річний пенсіонер разом з напарниками протягом 2015-2016 років через банк, в якому вони працювали, видурювали у клієнтів гроші під виглядом оформлення депозитів.

Про це повідомила 20 лютого прокуратура Львівщини. Пенсіонер діяв не один, а з кількома напарниками: з начальником та старшим касиром відділення банку, через який вони здійснювали оборудки. Пенсіонер і сам 20 років працював у цьому банку, тому ідеально знав усі механізми внутрішнього функціонування установи.

Зловмисники діяли за такою схемою: шукали клієнтів, які хотіли здійснити вклади депозитів. А далі від імені банківської установи підробляли фінансово-бухгалтерські документи та депозитні договори.

Гроші ж натомість не розміщували в банківській установі, а привласнювали. Впродовж 2015 – 2016 років вони ввели в оману клієнтів на 800 тисяч гривень. Тепер їм загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що у Львові невідомі 20 лютого влаштували стрілянину на вулиці. Далі невідомі запхали перехожого у багажник та покинули місце події.

Про це повідомляє www.032.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах