У львові  |  12.03.18  |  понеділок
 

Оренда квартир у Львові одна з найдорожчих в Україні

Наше місто замикає трійку лідерів, пропустивши вперед лише столицю, а також Одесу. На рівень цін суттєво впливає туризм і рівень зайнятості населення.

Про це пише портал нерухомості Domik, який провів опитування професійних ріелторів у всіх регіонах України, за винятком Донецької і Луганської областей, а також Криму.

Щоб узагальнити дані, за основу взяли середню ціну оренди 1-кімнатної квартири старого житлового фонду в місяць.

У Львові найвищі ціни не тільки серед великих міст Західній Україні, але й дуже високі серед всіх українських міст в цілому. Якщо оренда 1-кімнатної квартири у Львові в середньому становить 4,5 тисячі гривень, то в сусідніх обласних центрах: Луцьку, Ужгороді, Івано-Франківську та Тернополі вона чи не два рази нижче - 2,5 тисячі гривень.

У порівнянні зі Львовом, вище ціни тільки в Києві - близько 8 тисяч гривень, і в Одесі - 6,5 тисячі гривень. Трохи нижче вартість оренди в індустріальних містах сходу: Харкові (4 тисячі) і Дніпрі (3,5 тисячі), а також у Вінниці (3,5 тисячі), яка наблизилася до лідерів, завдяки сильному лобі в уряді.

Решта обласних центрів України мають приблизно однаковий рівень цін.

Дослідники зазначають, що на вартість оренди впливають багато факторів, зокрема розміри жилої площі, локація і комплектація квартири, тому в деяких випадках ціни можуть трохи відрізнятися від тих, що наведені в статистиці.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах