У львові  |  26.09.19  |  четвер
 

У Музеї визвольної боротьби вшанували пам'ять Героїв російсько-української війни

Сьогодні, 26 вересня, у Музеї визвольної боротьби України відбувся захід «День народження Героя російсько-української війни. Народжені у вересні», повідомили в пресслужбі Львівської ОДА.

Присутні вшанували пам'ять 53 загиблих і померлих учасників АТО – ООС із Львівщини –  Героїв, які віддали власне життя задля миру та цілісності держави.
На заході були присутні родини загиблих, їх близькі і друзі, учителі, учасники російсько-української війни, представники духовенства, влади та громадськості.

«Єдине, що ми сьогодні можемо зробити для наших Героїв – це гідно пам’ятати їх. Наше життя у наших руках, і за кожен вчинок ми відповідаємо самі: за те що ми зробили, за те, що повинні були зробити, за кожне наше слово. Зараз маємо велику відповідальність перед нашими воїнами. Гріш нам ціна, якщо ми не доведемо справу, розпочату цими хлопцями, до кінця. Ми не можемо відсторонюватись від війни, яка триває у нашій державі. Я щоранку прокидаюсь зі словами: «Україно, свята мати Героїв, зійди до серця мого». Не знаю, що буде завтра, але вірю в те, що усі пролиті сльози були не марними. Щиро вірю, що все буде Україна!»

- наголосив заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Грень.


На захід завітали також морський офіцер, капітан II рангу запасу ВМС ЗС України, громадський діяч, журналіст, актор, режисер Тимур Баротов та матрос Військово-морських сил України Андрій Оприско – моряк зі Львівщини, який повернувся із полону у РФ.

У мистецькій частині заходу брали участь участь тріо «Крайня хата», заслужений артист естрадного мистецтв України Богдан Цісінський, солістка Львівської національної філармонії Лілія Вікарук,  ансамбль духовної пісні церкви Пресвятої Богородиці «Небесні крила».

Про це повідомляє westnews.info

 
 

Коментарі (4) перегляди: 803

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах