У львові  |  20.09.19  |  п'ятниця
 

У Львові відкрили інноваційний термінал "Нової пошти", - ФОТО

20 вересня, «Нова Пошта» відкрила у Львові свій третій інноваційний термінал, який отримав назву ЛЕО - Легкість. Ефективність. Оперативність.

Як розповіли у прес-службі компанії, будували двокорпусний термінал, площею 15 тис. кв. метрів майже півтора року, з березня 2018 року.

Як і термінали у Києві та Хмельницькому, львівський - обладнаний технікою від голландської компанії Vanderlande, а також автоматичним сортувальним обладнанням виробництва української компанії «СМС».

"На Львівському терміналі посилки з сортувальної стрічки будуть завантажуватися безпосередньо в автомобілі за допомогою спеціальних телескопічних конвеєрів - їх там 24. Унікальність цього терміналу в поділі логістики на посилки та вантажі - вони сортуються окремо. Це дозволяє розподіляти відправлення швидше і точніше, а отже - і швидше доставляти",

- зазначили у "Новій пошті".

До кінця року, кажуть в компанії, планують розвезти 200 мільйонів посилок до 8 мільйонів клієнтів. Львівський термінал дозволяє сортувати 15 тисяч посилок і вантажів на годину. Тут створено також 300 робочих місць.

На ЛЕО будуть сортуватися посилки для 108 населених пунктів України – 28 міжрегіональних напрямків, 80 внутрішньообласних, а також для всіх відділень міста Львова.

Про це повідомляє 032.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e