У львові  |  13.02.18  |  вівторок
 

Німець, що купив і хотів вивезти немовля, отримав 8 років тюрми

Таким чином Апеляційний суд Львівщини, призначивши більш суворе покарання для іноземця, задовольнив скаргу Прокуратури на рішення Личаківського райсуду Львова.

Нагадаємо, 27 серпня 2015 року чоловіка та жінку, громадян Німеччини затримали у пункті пропуску "Краковець". Ці люди спробували вивезти з України 4-денне немовля.

Глава сім'ї заявив прикордонникам, що дитина — його від громадянки України, з якою він має намір одружитися. Відтак чоловік показав свідоцтво про народження дитини і дозвіл матері на вивіз немовля за кордон. Але підозру прикордонників викликало те, що німець приїхав в Україну вперше, а його наречена-українка ніколи не виїжджала в ЄС.

Згодом з'ясувалося, що новонароджену дівчинку затриманому за винагороду віддала 25-річна жінка родом із Закарпаття. Дитину вона народила під чужим паспортом у Львові та з допомогою мешканки Кривого Рогу через інтернет знайшла покупця на немовля.

1 вересня 2015 року німцеві та двом громадянкам України було оголошено підозру у торгівлі людьми або іншій незаконній угоді щодо людини (ч.3 ст. 149 КК України).

6 лютого 2017 року Личаківський районний суд Львова присудив громадянинові Німеччини, який намагався вивезти дитину, 6 років ув'язнення. Матері, яка продала своє немовля, суд призначив 5 років позбавлення волі, а організаторові злочину ― 6 років.

Прокуратура Львівщини оскаржила це рішення в Апеляційному суді. Задовольнивши скаргу, суд вирішив на 8 років позбавити волі іноземця та породіллю, які домовилися про купівлю-продаж дитини. Організатор незаконної угоди отримав 9 років тюрми з конфіскацією майна.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах