У львові  |  11.09.19  |  середа
 

Найкращі дослідники культури у Львові отримають від 25 до 100 тисяч гривень

З метою створення конкурентоспроможного україномовного культурного продукту, у Львові діє Програма грантової підтримки проектів, скерованих на дослідження культури України.

Відтак, Львівська міська рада оголосила прийом документів на участь у конкурсі, у межах цієї Програми. Відповідно до програми, переможці конкурсу можуть отримати грантову підтримку від 25 до 100 тисяч гривень.

На участь у конкурсі за умовами Програми подаються проекти, скеровані на дослідження культури України, розвиток культурного потенціалу міста, сприяння обміну досвідом у галузі культури на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Зазначимо, що цьогоріч із міського бюджету на пілотну Програму грантової підтримки проектів, скерованих на дослідження культури України, виділено 250 тисяч гривень.

«Управління культури реалізовує дуже багато різних програм, проте це перша, яка скерована на фінансову підтримку власне дослідження в галузі культури. Це може бути, скажімо, вивчення якогось конкретного періоду в культурі, який мав вплив на розвиток міста чи країни, музичний вагомий розвиток, або ж навіть вплив хіпі на Львів. Поле для наукової діяльності величезне, але мова йде про ґрунтовні проекти, які, власне, досліджують культуру. Аплікантами можуть бути як цілі інституції, так і фізичні особи. Фінансування може становити від 25 до 100 тисяч гривень. Розподілом коштів буде займатися фахова конкурсна комісія з незалежних експертів. Тому закликаємо всіх претендентів уважно заповнювати заявку та долучатись до конкурсу»,

— зазначила директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

Прийом документів триватиме до 9 жовтня 2019 року включно.

Про це повідомляє ЛМР

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах