У львові  |  17.07.19  |  середа
 

На вулиці Гашека з'явився новий громадський простір за 5 млн

Станом на сьогодні сквер на вул. Гашека, який почали облаштовувати торік, повністю готовий.

Там встановлено вуличні меблі, висаджено багаторічні рослини, замінено зовнішнє освітлення та встановлено поліуретанове покриття, повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Зауважимо, що загальна вартість робіт становить 4,8 млн грн. Проєкт виготовило ЛКП «Інститут просторового розвитку» у 2017 році, а самі роботи стартували у серпні 2018 року.

На сьогодні сквер є повністю облаштований. Вдалося:

  • влаштувати покриття з фігурних елементів мощення (ФЕМ) площею 2726,8 м²; а також влаштувати поліуретанове покриття (товщиною 13 мм) — 331 м². Його привезли з-за кордону;
  • встановити 169 водовідвідних лотків; 4 пісковловлювачі; 5 дощоприймальних колодязів; 31 металеву опору освітлення.

Вручну облаштували партерні, мавританські та звичайні газони площею 1827 кв. м.

"У сквері на сьогодні висаджено 396 дерев та кущів, встановлено 98 паркувальних стовпчиків, а також 22 лавки, 17 урн та тенісний стіл. Загальна вартість робіт становить 4 млн 830 тис. 65 грн. (у 2019 було ще дофінансовано 779,08 тис. грн.) Дослухаючись до пропозицій і зауважень мешканців, ми хотіли зробити сквер максимально зручним та комфортним для них. І думаю, нам це вдалося»,

— сказала голова Сихівської районної адміністрації Галина Гладяк.

Як розповіла начальниця архітектурно-проектного відділу ЛКП «Інститут просторового розвитку», архітекторка та одна з авторів проєкту Христина Чорноус, цей район був доволі такий занедбаний, тож хотіли створити такий простір соціальної взаємодії для мешканців, щоб вони могли тут відпочивати. Хотіли створити такий інклюзивний простір, тобто не стандартний дитячий майданчик, як будь-де, а інклюзивний простір, щоб будь-яка вікова категорія змогла собі знайти тут місце. Тому запроєктували такі геопагорби й багато місць для відпочинку, щоб люди могли збиратися всередині між бульварами та спілкуватися між собою.

Нагадаємо, загалом цьогоріч у Сихівському районі планують облаштувати ще два громадських простори, зокрема, на пр. Червоної Калини, 121−125 та на вул. Зубрівська — вул. Довженка, на що у бюджеті передбачено понад 4 млн грн та понад 5 млн грн. 

Про це повідомляє Львівський портал

 
 

Коментарі (0) перегляди: 807

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах