У львові  |  17.04.19  |  середа
 

На території Дрогобицького універститету з'явиться екопарк.

Дендропарк на території Дрогобицього університету імені Івана Франка створюватиметься з ініціативи Львівської облдержадміністрації.

Про це повідомляють на сайті Львівської обласної ради.

Проект рішення, який опублікований на сайті, підготувала Львівська облдержадмінстрація для розгляду депутатами на наступній сесії Львівської обласної ради. У ньому йдеться про створення дендрологічного парку місцевого значення "Екопарк студентський" на території Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

"З метою збереження і вивчення у спеціально створених умовах різноманітних видів дерев і чагарників та їх композицій для найбільш ефективного наукового, культурного, рекреаційного та іншого використання створити дендрологічний парк місцевого значення "Екопарк студентський" – йдеться у документі. 

Дендропарк розташовуватиметься на території прилеглій до навчального корпусу біолого-природничого факультету. Його площа охопить 0,3434 гектарів.

"Екапарк студентський" створять за адресою - місто Дрогобич, вулиця Шевченка 23.

На відведеній під дендропарк території росте більше 75 видів флори. Серед них: 18 видів дерева та кущів, решта-трав'янисті рослини. Окремі з рослин занесені до Червоної книги України. Це, зокрема, білоцвіт весняний, підсніжник білосніжний, конвалія травнева, зозульки травневі та шафран Гейфеля.

Колись на цій території, де створять дендропарк, розташовувалась вілла бургомістра Дрогобича Раймунда Яроша. Він також відомий як засновник і власник нині відомого бальнеологічного курорту Трускавець.

Дендропарк, згідно планів, матиме статус природо-заповідного об'єкту місцевого значення.

 Львівська облдержадміністрація також ініціює  створення парку-пам'ятки місцевого значення у місті Судова Вишня та ботанічного саду "Двірцівський" на Сокальщині.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 619

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах