У львові  |  13.08.19  |  вівторок
 

На проспекті Чорновола у Львові облаштують виділені смуги для автобусів і тролейбусів

Частину змін для реорганізації руху на початку Чорновола ще має погодити поліція.

На початку проспекту Чорновола, який нещодавно відремонтували та оновили верхній шар асфальту, облаштують виділені смуги для громадського транспорту у сторону до та від центру.

Про це  повідомив керівник відділу комунального господарства Галицької райадміністрації Віктор Дубиняк.

За його словами, наступного тижня підрядна компанія "Онур", яка й виконувала ремонт дорожнього покриття, має виправити дефекти ремонту та нанести розмітку на пішохідних переходах. Після чого дорожню розмітку нанесуть на всьому відрізку проспекту, відповідно до рішення міської комісії з безпеки дорожнього року, яке погодили ще у липні 2016 року.

За словами Віктора Дубиняка, наразі поліція ще погоджує, чи всі зміни, які погодила КБДР, позначатимуть новою розміткою, втім достеменно відомо, що від вулиці Городоцької до вулиці Під Дубом і у протилежному напрямку з’являться виділені смуги для автобусів та тролейбусів.

Згідно зі змінами, які пропонувала комісія з безпеки дорожнього руху, на проспекті мали б з’явитися кілька виділених смуг, які позначатимуть спеціальною жовтою розміткою. Усі міські автобуси, які курсують по вулиці Куліша. мали б перенести на проспект Чорновола, а по Куліша курсуватимуть лише приватні авто.

Водночас початок проспекту Чорновола планували розширити з чотирьох смуг до п’яти, дві з яких – для громадського транспорту. У напрямку від центру виділена смуга починатиметься на площі Різні і завершуватиметься біля перехрестя проспекту Чорновола з вулицею Детька. Які з цих змін, крім виділених смуг, поліція погодила у Галицькій адміністрації поки що сказати не можуть.

Частину проспекту Чорновола у Львові ремонтували за новою технологією, яка продовжує термін експлуатації асфальтобетону ще на три роки. Уздовж проспекту облаштовані дві виділені смуги для громадського транспорту: від вулиці Під Дубом до кільця на Липинського – Чорновола та у зворотному напрямку. Виділені смуги також планують облаштувати й на іншій частині проспекту – від кільця до перехрестя з Варшавською.

Про це повідомляє Твоє місто

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах