У львові  |  10.10.19  |  четвер
 

На площі Двірцевій відкрили прохід до центрального входу залізничного вокзалу

До кінця листопада до площі Двірцевої знову почне курсувати трамвай.

На площі Двірцевій відкрили прохід до центрального входу залізничного вокзалу. Про це повідомили на сторінці ГО «Зручне місто» у Фейсбук.

Тепер із вулиці Чернівецької можна пройти безпосередньо до входу вокзалу. Тут уже замостили нову бруківку та плитку, а до кінця листопада до площі Двірцевої знову почне курсувати трамвай.

На площі вже замінили підземні мережі, монтують фонтан і колії. Наступного року переїдуть до іншої частини площі, де інвестор має збудувати підземний паркінг.

Нагадаємо, що площу Двірцеву почали реконструювати 1 березня. Другий етап реконструкції розпочали 22 березня: закрили автостанцію та перенесли її за двома локаціями. З 26 березня для проїзду закрили праву частину вулиці Чернівецької, а на лівій організували реверсний рух. У травні на площу перестали курсувати трамваї.

Вартість робіт, які виконує ТзОВ «Онур Конструкціон», становить 165,5 млн гривень без урахування підземного паркінгу. Проект виготовили у ЛКП «Інститут просторового розвитку». За проектом, на площі розділять потоки громадського та приватного транспорту, облаштують велодоріжки, озеленення та перенесуть зупинки громадського транспорту ближче до залізничного вокзалу.

Про це повідомляє tvoemisto.tv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах