У львові  |  12.11.19  |  вівторок
 

На маршрутах Львова курсуватимуть автобуси Volvo

На маршрутах Львова приватні перевізники тестують автобус Volvo, привезений зі Скандинавії.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

До кінця року перевізник ТзОВ "Міра і К", ТзОВ "Фіакр Львів" і "АТП-14630" спільно планують закупити 10 вживаних автобусів Volvo, придбаних у Норвегії. Також приватними перевізниками вже капітально відремонтовано 30 Еталонів, і 10 автобусів інших марок буде відремонтовано до кінця року.

Як розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, автобус Volvo - 12-метровий, частково низькопідлоговий. Його тестують на маршрутах № 31, 23, 14.

"Коли виникло питання про заміну автопарку, ми розглядали різні пропозиції. Та нас зацікавила Скандинавія. Це країни порядку і високої культури, і транспорт там якісно обслуговується. Там невеликі міста, тому їхні вживані автобуси мають менший пробіг. Партії, які ми розглядаємо — це автобуси 2009−2011 року. Зараз тестуємо дизельні автомобілі. У найближчі тижні також плануємо привести таку ж версію газового автобусу. Отож ми маємо визначитися — чи це буде дизель, чи газ, і до кінця року плануємо придбати 10 одиниць. Для цього вже зробили авансову оплату. Та однозначно, що це будуть 12-метрові автобуси з кліматичними установками. 10 автобусів ми придбаємо спільно кооперацією ТзОВ "Міра і К", ТзОВ "Фіакр Львів" і "АТП-14630", щоб закрити повністю один маршрут. Який саме — буде визначено згодом",

— розповів Ігор Самардак, голова правління АПТ-14630.

Як відзначив Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР, придбані автобуси дозволять приватним перевізникам збільшити випуск машин на маршрути. Також відповідно до умов договору, укладеного між управлінням транспорту, перевізники мають на 35% оновити свій рухомий склад.

Про це повідомляє lviv.sq.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах