У львові  |  18.03.19  |  понеділок
 

На Львівщині застрелили прикордонника

Наразі встановлюються всі обставини, що могли призвести до цієї події.

У понеділок, 18 березня, о 12:48 на території військового містечка Сянки Мостиського прикордонного загону на Турківщині Львівської області смертельно поранили військовослужбовця.

Про це інформує Державна прикордонна служба.

Інший військовослужбовець, котрий перебував у прикордонному наряді, вчинив вогнепальний постріл зі зброї.

На жаль, медики не змогли навіть доставити до медичного закладу пораненого військовослужбовця, оскільки під час транспортування чоловік помер.

Наразі військовослужбовця, зі зброї якого пролунав постріл, затримано. Встановлюються всі обставини, що могли призвести до цієї події. Ведеться розслідування. 

У вівторок, 19 березня, під час прес-конференції військовий прокурор Львівського гарнізону Віталій Горпинич розповів, що 21-річний солдат строкової служби родом зі Львова до армії потрапив у листопаді 2018 року, проте на кордоні перебував зі січня.

За словами свідків, солдат підійшов до 35-річного прапорщика зі спини та вистрілив у грудну клітку з автомата Калашникова. Після того ще вдарив пораненого прикладом по голові та почав бити ногами. Розлюченого солдата зупинили інші військовослужбовці.

Солдату додатково проведуть психіатричну експертизу, щоб перевірити його осудність.

Військова прокуратура взяла солдата під варту. Впродовж 72 годин йому мають обрати запобіжний захід. Солдату загрожує від семи до 15 років ув'язнення за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах