У львові  |  19.04.21  |  понеділок
 

На Львівщині запрацюють ще 19 камер автоматичної фіксації порушень ПДР: перелік

На дорогах Львівської області встановлять ще 19 камер автоматичної фіксації порушень ПДР. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Львівської області.

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області.
Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.
Прилади контролю встановлюють на ділянках концентрації ДТП та з підвищеною аварійністю. Лише за перші кілька годин роботи три камери зафіксували понад 800 порушень ПДР на автомобільних дорогах Львівщини.

«Ми зі свого боку робимо все можливе, аби наші шляхи були безпечними. Зокрема, ремонтуємо та будуємо автомобільні дороги, розширяємо проїзні частини, вдосконалюємо та влаштовуємо транспортні розв’язки, освітлюємо магістралі та проводимо заходи із безпеки дорожнього руху. З усім тим, безвідповідальних водіїв, які нехтують вимогами Правил дорожнього руху, зокрема швидкісного режиму, досить часто зустрічаємо на дорогах. Лише контроль дозволить зменшити аварійність та їх наслідки на автомобільних шляхах. Наша безпека залежить, в першу чергу, від самих нас,»

–  повідомив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.


Цього року комплекси автоматичної фіксації порушень ПДР запрацюють на таких автомобільних дорогах нашої області:
– на магістралі М-06 Київ – Чоп влаштуємо ще 8 камер: у Бродах, Суходолах, Дідилеві, Запитові, Нагірному та на кільцевій дорозі Львова поблизу транспортної розв’язки у Солонці – по одній одиниці та у Гамаліївці і Чишках – по дві одиниці;
– 1 камера запрацює у селі Великий Дорошів на автомобільній дорозі М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська;
– На автомобільній дорозі М-10 Львів – Краковець появляться 3 камери у таких населених пунктах: Підрясне, Івано-Франкове та Наконечне Перше;
– 2 камери у Рудному та у Зимній Воді на автотрасі Західний обхід міста Львова;
– 1 камера на дорозі М-11 Львів – Шегині у Бартатеві;
– 2 камери на автошляху Н-17 Львів – Радехів – Луцьк в межах населених пунктів Вислобоки та Ременів.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах