У львові  |  11.01.19  |  п'ятниця
 

На Львівщині запрацювала закинута залізнична станція

Залізнична станція Сянки у гірському Турківському районі є найвіддаленішою у Львівській області. Недавно її реконструювали, оновивши будівлі та комунікації.

Вартість реконструкції сянківської залізничної станції сягає більше 22 мільйонів гривень.

З будівельних робіт було виконано підсилення конструкції вокзалу, встановлення нових елементів шатрового даху, заміна системи водопостачання. Також будівельники повністю відновлювали мережі електропостачання, зв'язку та освітлення.

Станція обслуговує пасажирів, які приїжджають у Сянки, що у Турківському районі знаходиться Західний реабілітаційно-спортивний центр. Його клієнти є пасажирами, котрих приймає станція.

Щоб забезпечити комфортне перебування на станції в очікуванні потягів, були  відремонтовані посадкові платформи та упорядкована прилегла територія. Окремі вигоди пристосували для пасажирів з інвалідністю. Для них на залізничній станції працює кімната відпочинку, а на вході та виході з вокзалу обладнані пандуси та облаштовані окремі місця на стоянці. Для посадки та висадки пасажирів на інвалідних візках на залізничній станції обладнана мобільна підйомна платформа.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах