У львові  |  13.01.19  |  неділя
 

На Львівщині відкриється музей просто неба

Кілька експонатів музею вже встановлено.

Про це повідомив керівник Дрогобицького ТІЦ Ігор Чава.

У Дрогобичі буде створено вуличний музей у рамках туристичної стратегії "Дрогобич – місто щасливих людей". Проект реалізовується за ввласні кошти туристичного інформаційного центру.

Чава зазначив, що вуличний музей – це не одне місце, а цілий ряд міських туристичних проектів. Кожен експонат вуличного музею – це об’єкт, який відкритий і доступний кожному, об’єкт, який має свою унікальну історію.

"В приміщенні однієї з міських кав’ярень встановлений перший експонат вуличного музею – телефон в стилі ретро 20-х років минулого століття, який можна використовувати за призначенням. Тепер телефонний апарат доповнений інформаційною табличкою, виконаною в концепті брендингу міста (текст дублюється англійською мовою)",

- повідомив Ігор Чава.

Другим експонатом музею під відкритим небом стала художня композиція, розміщена прямо на стовбурах міських дерем. У День міста жителі Дрогобича створили трьох деревних ангелів, які тепер оберігають місто.

Окрім того, одним з експонатів музею став мурал, створений минулої осені.

Керів ТІЦ також зазначив, що 22 грудня  в Дрогобичі запалили гасовий ліхтар, який нагадуватиме про те, що Дрогобич був одним з перших міст в Європі, де для освітлення вулиць використовувався гас.

"Ми приурочили презентацію цього об’єкта до Дня зимового сонцестояння – наш ліхтар допоміг зробити трішки довшим найкоротший день у році. Цей експонат, як і більшість інших, інтерактивний. Туристи зможуть власноруч запалювати вуличний ліхтар. Наступним експонатом стане вуличний гідрант, який ми встановимо на площі Ринок",

- сказав Чава.

Як зазначалося, проект реалізовується за власні кошти туристичного інформаційного центру. Відтак у ТІЦ проводяться лекції за участі експертів у туристичній галузі на різноманітні теми. Кошти, які збираються з платних лекцій, ідуть на реалізацію того чи іншого проекту. Крім того, проекти допомагають реалізовувати місцеві підприємці.

Ігор Чава додав, що наразі ТІЦ працює над створенням "селфі-точок" в місті. Вже розроблено нлайн-мапу, на якій вказані координати місць, ідеальних для селфі. На цих локаціях туристи знайдуть спеціальні жовті "селфі-трикутники", які допоможуть зробити суперселфі.

Чава зазначив, що реалізовувати селфі-проект допомагає місцевий бізнес.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах