У львові  |  21.05.20  |  четвер
 

На Львівщині судитимуть лікаря райлікарні, через халатність якого померла пацієнтка

Поліцейські повідомили про підозру 44-річному лікарю Перемишлянської ЦРЛ на Львівщині, який не надав необхідну допомогу постраждалій у ДТП 73-річній місцевій мешканці, унаслідок чого, жінка через кілька годин померла в себе вдома.

Як повідомили у середу, 20 травня, у поліції Львівщини, подія трапилася у травні 2019 року, однак підозру лікарю у неналежному виконанні обов’язків оголосили лише зараз.

Зазначається, що у травні 2019 року, коли підозрюваний обіймав посаду завідувача відділення травматології Перемишлянської ЦРЛ, до медзакладу доправили 73-річну місцеву мешканку з важкими травмами, отриманими внаслідок ДТП. Проте, медик не надав жінці необхідної допомоги, і вона померла вдома через декілька годин.

Розслідування лікарської халатності тривало упродовж року. Зараз слідчі перемишлянської поліції за процесуального керівництва прокуратури повідомили лікарю про підозру за невиконання чи неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого).

У разі, якщо вину лікаря буде доведено в суді, йому загрожує позбавлення волі до двох років. Справу скерують до суду вже найближчим часом.

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (3) перегляди: 509

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах