У львові  |  13.03.18  |  вівторок
 

На Львівщині розпочалась акція з діагностики глаукоми

Медики закликають звертатись в офтальмологічні кабінети поліклінік за місцем проживання або у глаукомний кабінет Львівської обласної клінічної лікарні.

Сьогодні, 13 березня, на Львівщині стартувала акція "Дні діагностики та профілактики глаукоми у Львівській області", інформує департамент охорони здоров’я Львівської ОДА.

Такий захід проходить у лікувально-профілактичних закладах Львівської області щороку десять років поспіль.

"Такі акції надзвичайно важливі, дають можливість виявити недугу і вчасно розпочати лікування. Лише рання діагностика та сучасні методи лікування дають змогу призупинити прогресування захворювання, зберегти зір та працездатність людини",

- розповів головний лікар ЛОКЛ Михайло Гичка.

У ДОЗ наголосили, що за підсумками акції у 2017 році було обстежено понад 32 тисячі осіб, з них у місті Львові – близько 7-ми тисяч, в обласному глаукомному кабінеті – 1116 осіб.

Медики закликають звертатись в офтальмологічні кабінети поліклінік за місцем проживання або у глаукомний кабінет Львівської обласної клінічної лікарні за адресою м. Львів, вул. Некрасова, 35. Обстеження триватиме до 30 березня.

Глаукома - хвороба ока, яка призводить до сліпоти. Найчастіше розвивається у віці після 40 років. У більшості випадків захворювання починається безсимптомно. Згодом починають непокоїти затуманення зору, зниження його гостроти, поява райдужних кіл при погляді на об’єкти, що випромінюють світло, болі голови та очей. В разі виникнення таких скарг слід негайно проконсультуватися з лікарем-офтальмологом.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах