У львові  |  12.10.18  |  п'ятниця
 

На Львівщині продовжують виявляти нелегальні АЗС

Сьогодні, 12 жовтня, у Прокуратурі Львівської області, відбулась Міжвідомча нарада з питань стану протидії нелегальній роботі автозаправних станцій і автогазозаправних пунктів.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

З 14 серпня по 14 вересня, як ішлось на нараді, було обстежено 110 автозаправних станцій (АЗС) та автогазозаправних пунктів (АГЗП) у Львові та області. У результаті виявлено не одне грубе порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, які несуть загрозу і небезпеку для життя, здоров’я та майна мешканців Львівської області. Коло десяти нелегальних АЗС після перевірки закрились.

У цьому році також територіальні підрозділи Національної поліції провели досудове розслідування роботи двох АЗС за фактом відкриття кримінальних проваджень щодо порушень норм законодавства.

Досудове розслідування за фактами незаконної торгівлі нафтопродуктами і паливом провели підрозділи ГУ ДФС у Львівській області за трьома кримінальними провадженнями. Ними було складено протоколів про вчинення адміністративних правопорушень.

Засідання прийняло рішення посилити протидію нелегальній діяльності АЗС та АГЗП в області та  створити спільну міжвідомчу робочу групу, до якої входитимуть представники правоохоронних та контролюючих органів. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах