У львові  |  16.05.18  |  середа
 

На Львівщині обрали кращу медсестру року

Крім цінних подарунків, переможиця конкурсу отримала можливість підвищити свою професійну квалафікацію у німецькому Потсдамі.

В середу, 16 травня, у Палаці естетичного виховання учнівської молоді на площі Петрушевича, 2 відбувся фінал конкурсу професійної майстерності медичних сестер "Краща сестра медична Львівщини – 2018", інформує прес-служба ЛОДА.

Переможцем конкурсу стала медична сестра приймального відділення Рава-Руської районної лікарні Марія Гринчук, набравши у конкурсі 278 балів із 300 можливих.

Окрім цього, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у збереження здоров’я мешканців Львівщини та з нагоди професійного свята грамотами та подяками голови облдержадміністрації нагородили вісьмох медичних сестер закладів охорони здоров’я області.

Переможці конкурсу, крім цінних подарунків та сертифікатів, отримають можливість взяти участь у тижневому навчанні для підвищення своєї професійності в межах партнерської програми із групою клінік в німецькому Потсдамі.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1299

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...