У львові  |  29.07.13  |  понеділок
 

На Львівщині колишній чиновник розстріляв табун коней

У селі Гусаків Львівської області, розташованого неподалік від кордону, було розстріляно табун коней, що складався з майже двох десятків тварин.

Троє коней загинули, інші п'ятнадцять – зазнали поранень.

Місцеві мешканці звинувачують екс-митника за жорстоку розправу над тваринами. Йдеться про фермера Василя Підганяка, який раніше був чиновником. Підганяка начебто вивело з рівноваги те, що табун тварин забрів на його польову ділянку.

За словами селян, чоловік перебував у нетверезому стані. Власникові одного з вбитих коней екс-митник погрожував, що і його зведе з цього світу, якщо той зчинить галас з приводу цієї трагічної події.

Гусаківчани кажуть, що є свідки, які бачили на власні очі, як фермер Василь Підганяк розпочав стрілянину по конях із рушниці. Однак, ці особи побоюються його помсти і тому мовчать.

Тим часом Підганяк все заперечує. За словами фермера, він не мав з чого стріляти, бо в нього навіть немає зброї.

Зазначимо, що в Мостиському районному відділі міліції відкрили кримінальне провадження за фактом вбивства коней. Заступник начальника райвідділу Іван Галун повідомив, що зараз встановлюють, з якої саме зброї вбито тварин, а тоді шукатимуть її власника.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 7533

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах