У львові  |  09.12.19  |  понеділок
 

На Львівщині буде «Карпатське коло»

У понеділок на конференції «Співпраця задля розвитку» в селі Плав'я на Сколівщині підписали «Меморандум про співпрацю для реалізації ініціативи «Карпатське коло».

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що, згідно з меморандумом, на Сколівщині передбачена розробка за кошти місцевих бюджетів, пожертв соціально-орієнтованого бізнесу проєктно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію, поточний середній та капітальний ремонт автомобільних доріг і проведення спільних заходів що мають на меті популяризувати проєкт «Мале Карпатське коло» .

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зазначив:

«Сподіваюсь, що ми сьогодні стоїмо на витоках абсолютно нового проекту «Мале Карпатське коло» , його задум є великим. Ми віримо, що в процесі реалізації цього задуму ми відкриємо Карпати по-новому, продемонструємо світу усе багатство цього регіону, який є унікальним. Мені до вподоби назва «Єврорегіон Карпати-Україна» і я думаю, що спільно усі працюватимуть над тим, що проект реалізувати якомога швидше».

Конференція «Співпраця задля розвитку» проходить за ініціативи Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна», Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Львівської обласної ради, за участі представників міністерств, профільних комітетів Верховної Ради України, експертів, закордонних партнерів.

Про це повідомляє dailylviv.com

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах