У львові  |  15.09.19  |  неділя
 

На хакатоні у Львові обговорювали ідеї розвитку міста

14 вересня об 11.00 год стартував соціальний хакатон за участі ІТ-спеціалістів. На заході впродовж 24 годин розробники, бізнес-аналітики, UX дизайнери та QA інженери реалізовували пропоновані ініціативи або ж власні ідеї щодо розвитку міста.

Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

Сьогодні, 15 вересня, відбулося нагородження переможців. Учасників хакатону привітав заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

ʺДуже дякую компанії EPAM та учасникам хакатону. Справді — дуже прикладні й цікаві рішення, які вже зараз можна впроваджувати в життя. Приємно, що молоді ІТ-спеціалісти цікавляться життям міста і готові допомагати спільно покращувати ті чи інші сервіси. І загалом, галузь ІТ щороку показує у Львові все кращу динаміку. А цими вихідними тут і зовсім відбувається два дуже круті хакатониʺ,

— зазначив Андрій Москаленко.

Усі команди хакатону мали своїх менторів. Найкращі рішення отримають можливість впровадження в місті.

Загалом на хакатоні розглянути 7 різних тем, із яких 5 кейсів запропонувало місто. Участь взяло 9 команд. Переможців визначали за результатами 4 вимог від організаторів.

На заході реалізовували рішення з автоматизації на вирішення проблемних питань. Зокрема:

Велика затрата часу працівника при формуванні календаря заходів у місті (кожного разу перегляд сайтів, копіювання інформації, формування файлу для публікування).

ІТ-спеціалісти автоматизовували збір інформації з різних сайтів про події, що відбуватимуться у місті, формували її в один документ, що публікуватиметься на сайті, за попереднього погодження інформації адміністратором.

Розбіжності в інформації про учнів, отриманої в загальнодержавній базі Інформаційна система управління освітою та одержаній з міських структур про реєстрацію.

Спеціалісти намагались оперативно опрацьовувати інформацію, аби максимально охопити навчанням дітей, також мати актуальну інформацію при запитах поліції про конкретну дитину та інше.

Велика кількість типових звернень на Facebook-сторінку Центру надання послуг учасникам бойових дій.

Також учасники хакатону створювали чат-бота для Facebook-сторінки, який надаватиме відповіді на типові питання.

Організатори хакатону — управління інформаційних технологій Львівської міської ради та найбільша ІТ-компанія України — компанія EPAM.

Про це повідомляє galinfo

 
 

Коментарі (0) перегляди: 757

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах